Uncategorized

Betzuu Güvenilir Mi?

Betzuu güvenilir

Oyun severlerin bir siteye girmeden önce en öncelikli araştırdığı konu bir sitenin güvenilir olup olmamasıdır. Peki Betzuu güvenilir mi? Betzuu online oyun sitesi Türkiye’de 2017 yılından beri kullanıcılarını özel olarak arayarak veya referans ile kullanıcı kabul etmektedir. 2019 yılına kadar sadece özel oyunculara ulaşan online oyun sitesi artan talepler üzerine referanssız gelen kullanıcıları da kabul etmeye başladı. İsviçre merkezli Betzuu oyun sitesinin diğer sitelere oranla en büyük avantajı, güçlü finansal alt yapısı ve güvenilirliği. Kullanıcıların güvenliğini en üst düzeyde tutan Betzuu, profesyonel ekibi ile 18 yaşından büyük herkese online olarak hizmet vermektedir.

Siz yine de üye olduğunuzda bir arkadaşınızın yönlendirmesi ile kayıt oluyorsanız arkadaşınızın kullanıcı adını söylemeyi unutmayın. Bu durum sitenin en çok önem verdiği konuların başında yer alıyor. Kullanıcıların güvenilirliğine ve güvenliğine çok önem verdiği için kayıt olan kullanıcıdan hiçbir belge talep etmiyor. Bu sebeple belge almadan faaliyetlerine devam etmesi ve güvenilir kişilerden gelen referanslar firma için çokm önemlidir.

Betzuu Çekim İşlemleri

Betzuu sitesinde çekim işlemi yapmak istediğinizde ne kadar sürede hesabınıza geçer? Betzuu sitesinde çekim işlemi yapan bir kullanıcının çekimi yaklaşık olarak 3-4 saat içerisinde kullanıcının hesabına geçer. Kullanıcının verdiği çekim zamanı ve yoğunluğa ve kullanıcının VIP derecesine bağlı olarak çekimler  zaman zaman dakikalar içerisinde de kullanıcının hesabına yansımaktadır. bu kategoride genel olarak sitenin yıllanmış kullanıcıları yer almaktadır.

Betzuu güvenilir mi sorusunu cevaplayan bir çok yanıt bulunmaktadır. Bu yanıtlardan birisi de şirketin çalışanlarını birden fazla eğitimden ve kontrolden geçirmesidir. Betzuu çalışanları, sektörde uzun yıllar çalışan deneyimli kişilerden oluşur. Finans ekibinden Betzuu VIP temsilcilerine varana kadar kullanıcılarına profesyonel bir yaklaşımla hizmet vermektedir.

Betzuu bahis sitesi VIP kullanıcıları, VIP temsilcilerine özel whatsapp numaralarında 7 gün 24 saat ulaşabilmektedir. Bunun yanında VIP olmayan kullanıcılar canlı destek hattına bağlanarak gün içerisinde sorularının cevaplarını alabilirler.

Betzuu sitesinde kaybetmek çok zor. Yatırımlarınızda tercihinize göre çevrimli yatırım bonusları veya çevrimsiz yatırım bonuslarından yararlanabilirsiniz. Kaybetmenizi istemeyiz ama kaybettiniz diyelim, o zaman da anlık kayıp bonusu veya haftalık kayıp bonusları ile oyunlarınıza ara vermeden devam edin!